تلفن: ۶۶۷۵۶۹۱۶-۶۶۷۵۶۸۹۴ -۰۹۱۲۱۷۵۷۶۰۴

راهنمای ارسال کالا

ارسال محصول از طریق پست : 

تمامی ارسال ها از طریقپست  انجام می‌گیرد و هزینه‌ی آن ثابت 100.000تومان می باشدو زمان تحویل محصول هم در راه‌های نزدیک 2 الی 3 روزه و راه‌های دور 7روز کاری می‌باشد. هزینه‌ی ارسال بر عهده مشتری بوده که در هنگام خرید کالا دریافت می شود. لازم به ذکر است که در صورت تمایل نداشتن ارسال با پست به هر روشی که مشتری در خواست داشته باشد نیز ارسال می‌شود و هزینه‌ی آن برعهده مشتری می‌باشد که در قسمت سفارش سایت در قسمت یاداشتها باید درج شود.

ارسال محصول از طریق تیپاکس : 

ارسال از طریق تیپاکس انجام می‌گیرد و هزینه‌ی آن طبق تعرفه‌ی تیپاکس محاسبه می‌شود و زمان تحویل محصول هم در راه‌های نزدیک ۲۴ تا ۴۸ ساعت و راه‌های دور ۴۸ تا ۷۲ ساعت می‌باشد. هزینه‌ی ارسال بر عهده مشتری بوده که در هنگام تحویل جنس از مشتریان محترم دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل نداشتن ارسال با تیپاکس به هر روشی که مشتری در خواست داشته باشد نیز ارسال می‌شود و هزینه‌ی آن برعهده مشتری می‌باشد که در قسمت سفارش سایت در قسمت یاداشتها باید درج شود.

ارسال فوری در تهران :

ارسال از طریق پیک انجام می‌گیرد و هزینه‌ی آن طبق تعرفه‌ پیک بادپا می‌ باشد،زمان تحویل محصول هم در همان روز می باشد .هزینه‌ی ارسال بر عهده مشتری بوده که در هنگام تحویل جنس از مشتریان محترم دریافت خواهد شد .

ارسال توسط باربری

سفارشات عمده مختص همکاران محترم ابزار فروش توسط باربری ارسال می شود، همچنین سفارشات خرد مشتریان گرامی که وزن آن بیش از 10 کیلوگرم باشد و یا یکی از ابعاد آن بیش از 1 متر باشد توسط باربری ارسال می شود هزینه کل ارسال یه عهده خریدار می باشد .

تحویل اکسپرس
تحویل اکسپرس
پشتیبانی 24ساعته
پشتیبانی 24ساعته
پرداخت درمحل
پرداخت درمحل
7روز ضمانت برگشت وجه
7روز ضمانت برگشت وجه