تلفن: ۶۶۷۵۶۹۱۶-۶۶۷۵۶۸۹۴ -۰۹۱۲۱۷۵۷۶۰۴

شرایط بازگشت کالا

تمامیه محصولات فروشگاه ابزار نیرو از شرکت‌های معتبر و نمایندگی‌های اصلی برندهای مطرح بازار تهیه می‌شود و فروشگاه ابزار نیرو تلاش زیادی در زمینه‌ی تامین و ارتباط با تامین کنندگان معتبر انجام می‌دهد. شایان به ذکر است بیشتر محصولات فروشگاه شامل گارانتی‌های اصلی هستند و محصولاتی که دارای گارنتی نمی‌باشند دارنده‌ی ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا هستند.

ایرادات محصول و بازگشت سفارش :

در صورتی که محصول دریافت شده دارای ایراداتی باشد که پس از گشایش بسته‌ی محصول مشخص شود، می‌تواند سفارش خود را بازگرداند و پس از دریافت محصول توسط فروشگاه و تست محصول توسط متخصص و داشتن ایراد، کل وجه دریافتی بازگردانده می‌شود یا محصول جدیدی برای مشتری ارسال می‌شود. شایان به ذکر است که تمامی محصولات قبل از ارسال در فروشگاه ابزار کوثران از لحاظ ظاهری و کارکرد مورد بررسی قرار گرفته و بعد برای مشتری ارسال می‌شود.

زمان بسته بندی و ارسال محصول :

مشتریان می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند و در صورت مشاوره در قسمت گفتگو با ما در واتساپ در ارتباط باشند. سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهند شد و معمولا قبل از ساعت ۵ عصر هروز به غیر از روزهای تعطیل ارسال می‌شوند.

خسارت فیزیکی بسته‌ی سفارشی :

مدیریت فروشگاه از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل سفارشات خود، خصوصا سفارش‌های خارج از تهران سلامت فیزیکی بسته‌ی خود را بررسی کرده و در صورت وجود ایرادات فیزیکی مهم از قبول محموله خودداری کرده و مراتب را به فروشگاه ابزار نیرو و حامل بسته اطلاع رسانی کنند.

تبصره :

لازم به ذکر است با توجه به شرایط‌های مختلفی که در خصوص سفارش‌ها به سیستم‌های ارسالی رخ می‌دهد، خریداران با خرید خود این امر را می‌پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده‌ی کارشناسان ابزار نیرو  می گذراند.

در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه، کلیه‌ی موارد موجود برای خریدار ارسال می‌شود و در صورت موجود نبودن محصول مبلغ اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هرچه سریعترباز پس‌گیری وجوه برگشتی می‌بایست شماره کارت ۱۶ رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.

تحویل اکسپرس
تحویل اکسپرس
پشتیبانی 24ساعته
پشتیبانی 24ساعته
پرداخت درمحل
پرداخت درمحل
7روز ضمانت برگشت وجه
7روز ضمانت برگشت وجه